OCE Draft League
Login
Bracket
Leaderboards
Schedule
Teams
Salaries
Schedules
Round 5 - 16 July
Round 1
Round 2
Round 3
Round 4
Round 5
Division 1
Division 2
Division 3
Division 1
3:00pm
Adapt
(#9)
3-2
(#7)
Mcom Esc
3:00pm
Dumb Luck Esports
(#8)
2-3
(#14)
MKAU Gaming
3:00pm
Ground Zero Gaming
(#12)
1-3
(#10)
NTE
3:00pm
Panic Esports
(#5)
1-3
(#3)
Brainstorm Esports
3:45pm
Adapt
(#9)
2-3
(#16)
Bandits ESC
3:45pm
Ground Zero Gaming
(#12)
3-2
(#4)
A9
3:45pm
Mcom Esc
(#7)
3-0
(#11)
Team Impact
3:45pm
Neptune Esports
(#6)
1-3
(#1)
BitSec Esports
4:30pm
Bandits ESC
(#16)
2-3
(#12)
Ground Zero Gaming
4:30pm
BitSec Esports
(#1)
3-0
(#14)
MKAU Gaming
4:30pm
BlackHawk Gaming
(#13)
1-3
(#15)
SKRIMZWORLD
4:30pm
Neptune Esports
(#6)
2-3
(#3)
Brainstorm Esports
5:15pm
BlackHawk Gaming
(#13)
3-2
(#10)
NTE
5:15pm
MKAU Gaming
(#14)
3-2
(#2)
1NE Esports
5:15pm
Panic Esports
(#5)
3-1
(#16)
Bandits ESC
5:15pm
SKRIMZWORLD
(#15)
1-3
(#6)
Neptune Esports
6:00pm
1NE Esports
(#2)
3-2
(#7)
Mcom Esc
6:00pm
A9
(#4)
3-1
(#9)
Adapt
6:00pm
Brainstorm Esports
(#3)
3-0
(#13)
BlackHawk Gaming
6:00pm
Dumb Luck Esports
(#8)
3-0
(#11)
Team Impact
6:45pm
1NE Esports
(#2)
3-0
(#8)
Dumb Luck Esports
6:45pm
NTE
(#10)
0-3
(#5)
Panic Esports
6:45pm
SKRIMZWORLD
(#15)
0-3
(#1)
BitSec Esports
6:45pm
Team Impact
(#11)
0-3
(#4)
A9
Division 2
3:00pm
Adapt
(#2)
3-2
(#6)
Team Impact
3:00pm
Brainstorm Esports
(#15)
1-3
(#7)
BlackHawk Gaming
3:00pm
Mcom Esc
(#3)
1-3
(#13)
SKRIMZWORLD
3:00pm
MKAU Gaming
(#16)
3-0
(#14)
1NE Esports
3:45pm
Dumb Luck Esports
(#1)
3-0
(#6)
Team Impact
3:45pm
MKAU Gaming
(#16)
2-3
(#4)
A9
3:45pm
Neptune Esports
(#11)
0-3
(#3)
Mcom Esc
3:45pm
SKRIMZWORLD
(#13)
1-3
(#9)
Ground Zero Gaming
4:30pm
Dumb Luck Esports
(#1)
3-0
(#10)
BitSec Esports
4:30pm
Neptune Esports
(#11)
2-3
(#4)
A9
4:30pm
NTE
(#12)
1-3
(#8)
Panic Esports
4:30pm
Team Impact
(#6)
2-3
(#5)
Bandits ESC
5:15pm
A9
(#4)
3-1
(#15)
Brainstorm Esports
5:15pm
Ground Zero Gaming
(#9)
1-3
(#11)
Neptune Esports
5:15pm
NTE
(#12)
2-3
(#3)
Mcom Esc
5:15pm
SKRIMZWORLD
(#13)
1-3
(#10)
BitSec Esports
6:00pm
Bandits ESC
(#5)
2-3
(#2)
Adapt
6:00pm
BitSec Esports
(#10)
3-0
(#12)
NTE
6:00pm
BlackHawk Gaming
(#7)
3-0
(#14)
1NE Esports
6:00pm
Panic Esports
(#8)
0-3
(#1)
Dumb Luck Esports
6:45pm
1NE Esports
(#14)
0-3
(#2)
Adapt
6:45pm
Bandits ESC
(#5)
3-0
(#8)
Panic Esports
6:45pm
BlackHawk Gaming
(#7)
3-1
(#16)
MKAU Gaming
6:45pm
Brainstorm Esports
(#15)
0-3
(#9)
Ground Zero Gaming
Division 3
3:00pm
BlackHawk Gaming
(#14)
0-3
(#9)
BitSec Esports
3:00pm
Mcom Esc
(#16)
0-3
(#1)
Team Impact
3:00pm
NTE
(#13)
1-3
(#7)
MKAU Gaming
3:00pm
SKRIMZWORLD
(#11)
3-1
(#15)
1NE Esports
3:45pm
Brainstorm Esports
(#6)
1-3
(#10)
Adapt
3:45pm
Dumb Luck Esports
(#8)
3-0
(#12)
Neptune Esports
3:45pm
SKRIMZWORLD
(#11)
3-0
(#13)
NTE
3:45pm
Team Impact
(#1)
3-0
(#14)
BlackHawk Gaming
4:30pm
Adapt
(#10)
3-1
(#5)
A9
4:30pm
Brainstorm Esports
(#6)
3-1
(#15)
1NE Esports
4:30pm
Ground Zero Gaming
(#2)
3-0
(#13)
NTE
4:30pm
MKAU Gaming
(#7)
3-1
(#12)
Neptune Esports
5:15pm
1NE Esports
(#15)
1-3
(#8)
Dumb Luck Esports
5:15pm
Bandits ESC
(#3)
3-1
(#14)
BlackHawk Gaming
5:15pm
Ground Zero Gaming
(#2)
3-1
(#9)
BitSec Esports
5:15pm
Panic Esports
(#4)
3-1
(#16)
Mcom Esc
6:00pm
A9
(#5)
3-1
(#4)
Panic Esports
6:00pm
Bandits ESC
(#3)
3-0
(#2)
Ground Zero Gaming
6:00pm
BitSec Esports
(#9)
3-1
(#16)
Mcom Esc
6:00pm
Dumb Luck Esports
(#8)
2-3
(#6)
Brainstorm Esports
6:45pm
Adapt
(#10)
2-3
(#4)
Panic Esports
6:45pm
MKAU Gaming
(#7)
3-2
(#3)
Bandits ESC
6:45pm
Neptune Esports
(#12)
3-1
(#11)
SKRIMZWORLD
6:45pm
Team Impact
(#1)
3-2
(#5)
A9